Юлия Б.

В суботу відсвяткувала тут свій ювілейний День народження, у широкому колі рідних і друзів.
СПОДОБАЛОСЯ ВСЕ: і затишний зал, де була тільки наша компанія, і цікавий інтер’єр, і легка фонова музика, яка аж ніяк не заважала нашому спілкуванню, і привітність та ввічливість персоналу – все це в цілому створило комфортну, домашню обстановку.

 КУХНЯ – ЧУДОВА: справжні грузинські блюда, із своєю специфікою, але всім нам вони прийшлися до смаку. Порадувала велика кількість зелені і овочевих страв. А хачапурі – взагалі казкові ! Я замовляла хачапурі трьох видів — вони різні, але всі однаково смачнющі ! Декому з моїх гостей хачапурі так сподобалися, що вони замовили їх собі додому. І це можливо! Поки мої гості зібралися, на виході їх вже чекали свіжоспечені запаковані хачапурі!
Тому всім ПРАЦІВНИКАМ КУХНІ – НАШ НИЗЬКИЙ УКЛІН !
А ще хочу подякувати всьому персоналу закладу, і особисто — адміністратору Євгенію — за допомогу у виборі страв і за загальну організацію свята, а також Вікторії, яка ввічливо і ненав’язливо виконувала роль господині: слідкувала за порядком на столі, своєчасно встигала не тільки розносити страви, а ще і розповідала гостям про їх інградієнти. ДЯКУЮ !!!
І ще : мої гості змогли потанцювати під чудову «живу» музику, за що хочу висловити подяку музиканту і вокалісту Олександру.
Словом, враження вд святкування — надзвичайно позитивні!
Наостанок хочу сказати: відвідавши «Стумарі» на вул. Руденко. 6-а , обов’язково захочеш прийти сюди ще і розповісти про цей заклад своїм друзям !